Portal Viva za optimalno delovanje uporablja piškotke. Ali se strinjate z njihovo uporabo?


Strinjam se     Več o piškotkih »

Skrij
< >
 

 

Kontracepcijske tabletke in rjav izcedek


Vprašanje:

Pozdravljeni! Od decembra dalje neprekinjeno jemljem kontracepcijske tabletke, seveda po pogovoru z ginekologinjo. Vse je potekalo brez posebnosti, do danes, ko sem opazila temno rjav izcedek (kot kri pomešana s sluzjo), imam rahle krče v trebuhu in občutek imam, da bom kmalu dobila menstruacijo, kljub natančnemu jemanju tabletk. Kaj naj v tem primeru naredim? Naj naredim premor, ali je bolje, da jemljem tabletke dalje, po načrtu? Najlepša hvala za odgovor!

Odgovor:

Spoštovana,

tabletke vzemite po načrtu, če se bo temno rjav izcedek ponavljal, pojdite ponovno na pregled k vaši ginekologinji.

Lep pozdrav!
prof. dr.  Marjetka Uršič Vrščaj, dr. med.

Neaktiven

prof. dr. Marjetka Uršič Vrščaj, dr. med.

HPV in rak materničnega vratu

Vprašanje lahko zastavite samo aktivnemu Viva strokovnjaku.