Portal Viva za optimalno delovanje uporablja piškotke. Ali se strinjate z njihovo uporabo?


Strinjam se     Več o piškotkih »

Skrij
< >
 

 

A- A A+

Povečano potenje zaradi antidepresivov


Vprašanje:

Zanima me ali obstajajo antidepresivi v katerih ni stranskega učinka povečanega potenja. Sem že dalj časa depresivna in se zelo potim in to najbolj v glavo, z obraza mi teče v curkih in to ne glede na letni čas. Sedaj sem nehala jemati antidepresive, samo ne vem kako dolgo bom zdržala. Hvala lepa za mnenje.

Odgovor:

Spoštovana!

V Vašem primeru vam bo lahko in vam mora podati najbolj verodostojni odgovor ali vaš osebni zdravnik ali psihiater, ki vam je antidepresive predpisal, saj vas le on/ona najbolje pozna.

Kar pa se jaz sprašujem pa je, kaj vam telo sporoča!? Upam, da imate poleg "blaženja s tabletami" tudi kakšno psihoterapijo, kjer lahko stvari, ki se v vas dogajajo naslavljate, podajate na ven, raziskujete, ovrednotite....
Tablete mnogokrat niso zadosti.

Vse dobro!
dr. Veronika Podgoršek, psihoterapevtka

Aktiven

dr. Veronika Podgoršek, psihoterapevtka

Partnerski odnosi in samsko življenje Vzgoja otrok Življenje s starostnikom

Če želite zastaviti vprašanje stokovnjaku, se morate najprej prijaviti v sistem.

Prijava na portal



Dodajte svoj komentar

Komentiranje člankov je omogočeno le prijavljenim uporabnikom.

Prijavite se v portal ali se brezplačno registrirajte.